קורס חדר כושר לאושר

תרגול הרגלי חשיבה ופעולה תומכי אושר.

הקורס "חדר כושר לאושר" הוא קורס האושר המוביל בארץ, והראשון שמוצע כקורס וידאו.

רוצים להיות מאושרים יותר? רוצים לחוות יותר שקט נפשי, נחת ותחושת רווחה? זה אפשרי ותלוי רק בנו!!!

הפסיכולוגיה החיובית, תחום מחקר חדש שהתפתח ב-10 השנים האחרונות, חוקרת את נושא האושר ומגיעה לאותה אמת שכל המסורות הרוחניות מלמדות כבר אלפי שנים: האושר שלנו אינו תלוי במזל או בנסיבות החיצוניות של חיינו אלא בצורת החשיבה וההתנהגות ש­לנו. אנחנו יוצרים את האושר שלנו במו ידינו דרך האופן שבו אנחנו חושבים, מאמינים, מפרשים ופועלים.

רוצים להיות מאושרים יותר? שנו את הרגלי החשיבה שלכם. החליפו דאגות באמון, תלונות בהכרת תודה, התמקדות בעבר בהתמקדות בהווה, בקורת בפרגון וכעסים בסליחה.

איך עושים את זה? כאן בא לעזרתנו תחום מחקר חדש במדעי המוח הנקרא "נוירופלסטיות". מחקר חדשני מגלה שהמוח שלנו הוא איבר דינמי וגמיש, המושפע מכל ההתנסויות שלנו. מסלול עצבי במוח שאנחנו משתמשים בו הרבה הולך ומתחזק, מסלול שאנחנו לא משתמשים בו נחלש ולבסוף נעלם. לכן, כדי לרכוש הרגלי חשיבה חדשים צריך פשוט לחזור עליהם שוב ושוב.

osher2ממש כפי שכדי לפתח כושר גופני ולשמור עליו צריך להתאמן באופן קבוע בחדר הכושר, כך גם, כדי לפתח שמחת חיים, רגשות חיוביים ותחושת רווחה, צריך לרכוש הרגלי חשיבה ופעולה חדשים ע"י חזרה, תרגול ואימון.

בדיוק לשם כך יצרתי את הקורס "חדר כושר לאושר", בו אנחנו מתרגלים 12 עקרונות לטיפוח הרגלי חשיבה ופעולה תומכי אושר. לקריאת המאמר "למה אושר זה עניין של תרגול" יש להקיש כאן.

הנה חלק קטן מתגובות משתתפי הקורס לאורך השנים:

  • השיטה של דליה מחוללת פלאים. אני יכול להעיד שהאושר שלי עלה משמעותית בתום שלושת חודשי הקורס. כאשר אני נזכר בדפוסי המחשבה הקודמים שלי קשה לי להאמין שמדובר באותו האדם. סדר הגודל והפוטנציאל הגלום בידע ובטכניקה בקורס זה אינו פחות מן המהפיכות האנושיות הגדולות של ביטול העבדות והמהפיכה הפמיניסטית. רועי ל.
  • ההשתתפות בסדנה נותנת לי מגוון של כלים ליישום ולשימוש יומיומי שמשנים את נקודת המבט שלי וממילא את רגשותיי ותגובותיי ומביאים אושר לחיי. מודה לך על קורס נהדר שמכניס שמחה ואושר לחיי, על האופן בו את מעבירה את הקורס באמונה שלמה במטרה, בנועם ובחן. יישר כוח. באהבה, שולמית א.
  • דליה יקרה, תודה על סדנה מדהימה שחיברה אותי לעצמי והביאה אותי לראות את המציאות שמסביבי בעיניים טובות ומאירות, שרית ב.
  • לאט לאט טיפין טיפין העבודה בחדר כושר לאושר מפזרת עננים של קדרות ומייצבת מבט לעולם. כל פגישה יקרה מפז. לדליה יכולת לתמצת לזקק ולהנגיש חומרים עמוקים בקלילות באנושיות ואהבה. הרבה תודה דליה. אילה ש.
  • הסדנה "חדר כושר לאושר" שנתה לטובה את השקפת עולמי והלך החשיבה שלי. את התוצאות הנפלאות אני רואה בחיי החברה, בעבודה ובמשפחה. שליחותך היא עבודת קודש. יישר כוח! אבי כ.
  • בעזרת האימון והתרגול קיבלתי כושר תרתי משמע, התבהרות מחשבתית, כושר הבנה והבחנה לחיים טובים ומאושרים יותר. אין ספק שהאושר האישי שלי משליך על כל הסובבים אותי. לך דליה יקירה אומר תודה באהבה רבה. ריקי ל.
  • אני עוסק בנושא האושר כבר כמה שנים ומכיר את התאוריה, ולמרות זאת הצלחת במקרים רבים להפתיע ולרגש אותי. אני מאד אוהב את הדרך הפשוטה והבהירה שלך להסביר דברים, ואת החיבור המצוין לחיי יום יום, (להבדיל מספרים רבים שמציגים תאוריית יפות ולא מתחברות) כך שהאושר נראה אפשרי. התמורה למחיר היא ללא שיעור, את נותנת המון חומר, מאורגן ומושקע למופת. אני אמליץ על הקורס לרבים מחבריי הקרובים ואני רוצה להעניק אותו במתנה לכמה מבני משפחתי הקרובים כולל ילדי וזוגתי. תודה. עודד נ.

איפה מתקיים הקורס "חדר כושר לאושר"? אצלך בבית!

הקורס "חדר כושר לאושר" הוא קורס אינטרנטי המורכב מ- 12 שיעורים מושקעים מאוד ללמידה עצמית מול המחשב שלך שייאפשרו לך להחליף הרגלי חשיבה ופעולה שודדי אושר בהרגלי חשיבה ופעולה תומכי אושר.

התוצאה: ירידה בדאגות, כעסים, דכדוכים, טינות, עלבונות, תסכולים ושאר המצבים המנטליים המאמללים – ועליה בשמחה, קבלה, שלווה, בטחון, אהבה, שקט נפשי ושאר המצבים המנטלים תומכי האושר.

תוצאות נוספות: עליה במודעות, עליה בחיוניות והתלהבות, שיפור מערכות היחסים, שיפור הערך העצמי, הפחתת מתחים, שיפור הבריאות ושיפור התפקוד.

אזהרה: תרגול לאורך זמן של הרגלי חשיבה תומכי אושר גורם לשינוי בלתי הפיך!

אם אתם מוכנים לקחת את הסיכון לההפך לאנשים יותר שמחים, אופטימיים, רגועים ואוהבים, אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

פרטים והרשמה כאן